/ Полезни)| Страница: | Новини от stovesti.info

20 медала за габровските лекоатлети от VII-я турнир „Никола Вълчанов”

20 медала извоюваха габровските лекоатлети в седмото издание на лекоатлетическия турнир „Никола Вълчанов“. Надпреварата в памет на големия габровски треньор, организирана от клуб „Тот атлет“,

Повече...

Два червени картона за „Янтра” при загуба от третия с 1:3

В мач с три червени картона отборът на „Ботев“ (Луковит) надигра „Янтра Габрово“ с 3:1 и запази третото си място във временното класиране на Северозападната „В“ аматьорска футболна група. Срещата от 24-я кръг на първенството се игра на стадион „Христо Бот

Повече...

„Янтра Габрово” отнесе „Литекс” в Ловеч

„Янтра Габрово“ победи „Литекс“ с 5:2 в Ловеч! Разбира се, не става въпрос за мъжките отбори, а за детските формации, състезаващи се в първенството по Футбол 7.

Повече...

Първо и второ място за СК “Киокушин” в Стара Загора и бронз от ДП по кик-бокс

Едно първо и една второ място извоюваха състезателите на СК„Киокушин“ от 25-то издание на най-стария турнир по киокушин карате в България - международната надпревара за Купа „Верея“ в Стара Загора.