Представяне на добри практики и нови възможности за сътрудничество и финансиране по време на регионалния бизнес форум в Габрово
Вицепрезидентът в Габрово: България се нуждае от стабилно редовно правителство
Николинка Хинкова: „Амбициозно Габрово“ е организацията, която ни обединява
Дончев пита Демерджиев какво прави МВР
14 ученици от област Габрово с призови места в конкурса „ЗАвръщането“
„Братекс“ елиминира шампиона „ММ-74“, ще спори за Купата с „Титан гард“
Творчеството на Христо Мандев - палитра от жанрове
Истина ли е това? Премахват пазара на Шиваров мост
Недка Венкова от родното село на Пенчо Семов празнува столетие с две партита – за приятелки и за роднини
В дните на извънредните мерки за борба срещу опасния коронавирус бяха спрени всички спортни прояви, както и подготовката на отборите.
В дните на извънредните мерки за борба срещу опасния коронавирус бяха спрени всички спортни прояви, както и подготовката на отборите. Треньорите на баскетболния "Чардафон" обаче решиха да компенсират липсата на организирани занимания чрез онлайн подготовка - основно за физически качества. Антонио Станков пък отиде още по-далече в мотивацията на своите възпитаници - предложи им да напишат есе "Какво ми даде баскетболът". Примерът му бе последван и от другите наставници. Досега в рубриката участваха Виктор Ангелов, Павел Пенчев, Стефан Дянков, Валери Пейков и Лора Янчева. Днес автор е баскетболистът Крум Ахилей.
Светът е оцелял...
Хранене
Памет
Литература
Cristo
Образование
Потребителско име
Парола