Теодор Кабакчиев се цели в подиума в четвъртия кръг от Световния шампионат

Четвъртата надпревара за сезона от Световния шампионат по хард ендуро на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM) стартира вчера в Румъния.

Теодор Кабакчиев втори в Индонезия

Първото място спечели испанецът Марио Роман

38 градуса, но „Grand prix Севлиево“ бе на ниво

Състезатели от България, Сърбия, Гърция и Турция се бориха за победата на най-доброто трасе в света

Трима адаши с победи в еврошампионата в “Grand prix България 2024” на "Горна Росица"

Трима адаши, носещи името Георги, спечелиха победи на считаното за най-добро мототрасе в света - "Горна Росица" в  „Grand prix България 2024“, който се проведе през уикенда.

Теодор Кабакчиев с победа във Франция

Габровският супер талант Теодор Кабакчиев спечели първото в историята ново френско хард ендуро състезание - La Castagn Hard.

Теодор Кабакчиев спечели Bassella Xtreme Race

Bassella Race събра над 1100 състезатели ппрез уикенда

Теодор Кабакчиев вече е пилот на „Шерко"

Френската компания обяви вчера официално привличането на габровския състезател в редиците си за предстоящия сезон

Кабакчиев показа класата си и в Еквадор

Звездата ни в моторното хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) прослави името на Габрово и България и в далечен Еквадор.

Кабакчиев отново безапелационен в Румъния

Габровският супер талант Теодор Кабакчиев (КТМ) записа втора поредна победа в шампионата на Румъния по хард ендуро.

Теодор Кабакчиев с победа и първа позиция в испанския шампионат

Звездата на българското хард ендуро Теодор Кабакчиев (КТМ, Еконт) спечели втория кръг от испанския шампионат и развя трибагреника на най-високото стъпало на почетната стълбичка.

Кабакчиев покори и Индонезия

Българската звезда в моторното хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) завърши състезателната година по страхотен начин.

Пак ще има офроуд в Трявна

Едно от най-атрактивните и мащабни спортни събития, което всяка година събира състезатели и любители на екстремните изживявания, отново ще събере офроуд екипажи от страната и чужбина в сърцето на Балкана - Трявна.

Четвърто място за Теодор Кабакчиев в Световния шампионат два кръга преди края му

Габровският супер талант Теодор Кабакчиев (КТМ) е на крачка от подиума в генералното класиране на Световния шампионат по хард ендуро на FIM два кръга преди неговия край.

Феноменален! Тедо Кабакчиев се качи на подиума в най-трудното хард ендуро рали в света – „Red Bull

Габровският мега талант Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) постигна един от най-значимите успехи в своята състезателна кариера до момента.

Теодор Кабакчиев с победа в Румъния

Теодор Кабакчиев (Хускварна) спечели по безапелационен начин 3-ия кръг от Балканския шампионат по хард ендуро „Ditrocks 2022“ Ditrocks Hard Enduro в Румъния.

Теодор Кабакчиев - 8-ми в Италия

Звездата на българското хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, Хускварна) завърши на 8-мо място в „Red Bull Abestone“ Red Bull Abestone в Италия - 4-ти кръг от Световния шампионат по хард ендуро на FIM.

Исторически подиум и трето място за Теодор Кабакчиев в Световния шампионат

Огромен успех постигна най-добрият български състезател по хард ендуро Теодор Кабакчиев (Хускварна).

Теодор Кабакчиев застава на старт днес в Сърбия

Вторият кръг от Световния шампионат по хард ендуро на Международната федерация по мотоциклетизъм започва днес в съседна Сърбия.

Шесто място за Теодор Кабакчиев първия кръг от Световния шампионат

Теодор Кабакчиев (Еконт, Хускварна) записа най-доброто си класиране до момента в Световния шампионат по хард ендуро на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM).

Теодор Кабакчиев отново се качи на подиума в Испания и каза: Българите можем!

Звездата на българското хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, Екстрийм Рейсинг, Хускварна) направи поредно силно представяне и намери място сред призьорите в едно от емблематичните испански състезания в тази разновидност на мотоциклетния спорт - Ендуро фестивала Bassella Race 1 в Каталуния.

Теодор Кабакчиев – 5-ти в Турция

Теодор Кабакчиев (Еконт, Хускварна) зае пето място в хард ендуро надпреварата „Sea to Sky 2021“.

Теодор Кабакчиев е в Топ 10 на световния шампионат по хард ендуро

Звездата на българското хард ендуро Теодор Кабакчиев влезе в Топ 10 на пилотите в световния шампионат, който от тази година е под егидата на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM).