Тедо Кабакчиев поведе в международната надпревара SIX DAYS CRAZY JOB 2019

Теодор Кабакчиев (WINBET Extreme Racing, KTM) стартира убедително в 12-то издание на международната хард ендуро надпревара SIX DAYS CRAZY JOB 2019.

Повече...

Три призови места за „Екстрийм Рейсинг“ в хард ендуро „Горна Малина“

Трима състезатели на габровския „Екстрийм Рейсинг“ се качиха на стълбичката за награждаване в трети кръг от българския екстремен ендуро шампионат.

Повече...

Със зрелищното състезание Xtreme Enduro Sevlievo стартира републиканският шампионат

Лошото време не попречи на състезателите да триумфират на мотополигона „Горна Росица“ в Община Севлиево

Повече...

Декласиран у нас, победител в Сърбия

Седмица след неприятните емоции около първия кръг на родния шампионат по мотокрос в Поморие, декласирането във втория манш и отнемането на 25 точки, Виктор Бориславов (КТМ) оправи настроението си с хубава победа в Сърбия.

Повече...

Седмо място за Тедо Кабакчиев в крайното класиране на Световното

Шампионът на България Теодор Кабакчиев (КТМ) завърши на седмо място в крайното класиране на Световния шампионат по Супер Ендуро в зала.

Повече...

Духът на Световното влезе в "100 вести" - Кабакчиеви баща и син бяха наши гости

Многократният Спортист № 1 на Габрово заради уменията му в мотоспорта - Теодор Кабакчиев, добре се справя и в алпийския ски спорт. Това довери в редакцията на „100 вести“ вчера неговият баща Смилен Кабакчиев, председател на Сдружение „Узана“.

Повече...

Тедо Кабакчиев избухна в МадридГабровският мото талант Теодор Кабакчиев (КТМ) направи най-силното си представяне в Световния шампионат по Супер Ендуро през този сезон

Габровският мото талант Теодор Кабакчиев (КТМ) направи най-силното си представяне в Световния шампионат по Супер Ендуро през този сезон. В III-я кръг от първенството на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM), проведен в 12 хилядната „Каха Магика“ в Мадрид,

Повече...

Тедо Кабакчиев е в Мадрид за III кръг от Световното по Супер Ендуро

шампион Теодор Кабакчиев вече е в испанската столица, за да застане за пореден път на старт заедно с най- големите майстори на планетата в тази разновидност на ендуро спорта.

Повече...

8-ма позиция за Тедо Кабакчиев след II кръг на Световното по Супер Ендуро

Осма позиция във временното класиране заема единственият български състезател участник в Световния шампионат по Супер Ендуро Теодор Кабакчиев (КТМ) след втория кръг от надпреварата, проведен в „Сахсен Арена“ в град Риза, Германия.