Шампионска и вицешампионска титла за Девора Аврамова, сребро за Пламена Владимирова

Три от медалите на Държавното първенство по лека атлетика за мъже и жени в зала за 2024-та са габровски

Повече...

Християн и Девора с отличия на Балканиадата по крос кънтри

Габровските топ атлети Християн Стоянов и Девора Аврамова завоюваха отличия от Балканския шампионат по крос кънтри проведен в Пирдоп.

Повече...

Девора Аврамова с победа в Маратон „Стара Загора"

Над 800 атлети от всички възрасти взеха участие в 8-то издание на старозагорския маратон.

Повече...

Християн Стоянов с трета национална титла, злато и за Девора Аврамова

Габровският супер талант Християн Стоянов завърши сезона с трета национална титла.

Повече...

Християн Стоянов и Девора Аврамова с лични рекорди на Балканиадата в Румъния

Християн Стоянов (Дунав, Русе) направи лично постижение в коронната си дисциплина 1500 метра.

Повече...

Габрово загуби още един от големите си треньори

Внезапно ни напусна откривателят на лекоатлетически таланти - Веселин Георгиев.

Повече...

Девора Аврамова с победа в 50-то издание на турнир "Академик"

Габровката Девора Аврамова спечели бягането на 1500 метра при жените в 50-ото издание на международния атлетически турнир “Академик” в София.

Повече...

Девора Аврамова и Маргарита Радева донесоха трето място на България

Двете габровски момичета, възпитанички на треньора Веселин Георгиев, се състезаваха в групата на девойките под 20 години и заедно с Денислава Борисова (СКЛА Шумен) и Габриела Михайлова (КЛА Локомотив, Дряново) качиха България на третото стъпало на стълбичката за награждаване. Първото място зае отборът на Турция, следван от тима на Румъния.

Повече...

Девора Аврамова стъпи на подиума на Балканското първенство по планинско бягане

Девора Аврамова записа подиум в 61-то издание на Балканския шампионат по планинско бягане. Първенството се проведе в Чанаккале (Турция) с участието на атлети от девет държави в региона - Турция, България, Румъния, Сърбия, Босна и Херцеговина, Македония,