Габровката бе над всички в личния шампионат по колоездене при младшата възраст

Повече...

12 призови места за „Узана“ от първия ден на ДП по ски ориентиране

На Узана започна Държавното първенство по ски ориентиране за 2023 година.

Повече...

Четирима състезатели представиха „Акро-арт“ в кръг от Световната купа по скокове на батут

Радост Пеева, Михаел Митев, Христина и Мариела Пеневи бяха част от представителния тим на България, който взе участие кръг от Световната купа по скокове на батут за мъже и жени и 51-то издание на турнира за юноши и девойки „Нисен Къп“ в Ароса, Швейцария.

Повече...

Състезателите на клуб „Некст“ се прибраха с 34 медала от Северна Македония

15 състезатели спечелиха 34 медала за страната ни и местния клуб „Некст“ от международния турнир по таекуон-до ITF „Охрид оупън“.

Повече...

Състезатели от 16 клуба взеха участие в XI-тия турнир по лека атлетика “Никола Вълчанов“

Надпреварата, организирана за 11-ти пореден път от клуб „ТОТ Атлет“, Община Габрово и БФЛА, се проведе на стадион „Априлов“ в дисциплините 100, 400, 600 и 1000 метра, и тласкане на гюле. Атлетите от двата габровски клуба спечелиха 4 първи, 7 втори и 3 трети места.

Повече...

Състезателите на СК“Некст“ не дадоха Купа Габрово

В спортна зала „Орловец“ се проведе първото издание на Национален турнир по таекуон-до ITF за деца и юноши за Купа Габрово. Проявата премина под надслов „Децата и спортният клуб“ и беше финансирана по едноименната програма на ММС.

Повече...

Състезателите на "Акро-арт" останаха извън финалите в индивидуалното на Световното първенство по ско

Извън финала на батут остана и Михаел Митев при юношите на възраст 15-16 години. В изключително силната конкуренция на общо 84-ма участници състезателят на „Акро-арт“ зае 23-о място с резултат 97.275 точки. България завърши 25-о Световно първенств

Повече...

Състезатели и треньори на "Акро-арт" гостуваха в град Лауенбург (Германия)

Георгиев, гостуваха на местното спортно сдружение и в частност на клуба по скокове на батут, в който от няколко години насам работи габровският специалист Цветан Бояджиев. Виктория Йовчева, Виктория Борисова и близначките Кристина и София Георгиеви водих