Ориентировачите на „Узана“ взеха Купа „Абритус“

Orintirovachit-na-Uzana-vzha-Kupa-Abritus
Габровският клуб оглави отборното класиране. По точковата система за първо място в дадена възрастова група се начисляваха 15 точки, за второ 12т., за трето – 9 т., за четвърто – 7т., за пето – 6 т. и т.н. С отлично представяне на своите състезатели КСО „Узана“ събра 134 точки, с 29 повече от отбора на „Истрос“ (Русе).

риентировачите на „Узана“ взеха Купа „Абритус“
Състезателите на местния клуб по спортно ориентиране „Узана“ спечелиха Купа „Абритус“ в Разград. 56-то
издание на надпреварата се проведе в местността „Пчелина“ и привлече 340 ориентировачи от клубовете в
страната.
Габровският клуб оглави отборното класиране. По точковата система за първо място в дадена възрастова група
се начисляваха 15 точки, за второ 12т., за трето - 9 т., за четвърто - 7т., за пето - 6 т. и т.н. С отлично представяне
на своите състезатели КСО „Узана“ събра 134 точки, с 29 повече от отбора на „Истрос“ (Русе). На трета позиция