Ориентировачите на „Узана“ спечелиха Купа „Сърнена гора“

Състезателите на габровския клуб по спортно ориентиране „Узана“ спечелиха 47-то издание на Купа „Сърнена гора“.

Повече...

Ориентировачите на „Узана“ взеха Купа „Абритус“

Габровският клуб оглави отборното класиране. По точковата система за първо място в дадена възрастова група се начисляваха 15 точки, за второ 12т., за трето – 9 т., за четвърто – 7т., за пето – 6 т. и т.н. С отлично представяне на своите състезатели КСО „Узана“ събра 134 точки, с 29 повече от отбора на „Истрос“ (Русе).

Повече...

Ориентировачите на "Узана" с 27 призови места от Купа „Великден“

27 призови места заеха представителите на КСО „Узана“ в стартовете за Купа „Великден“ проведени в Търговище.
В традиционното международно състезание взеха участие над 550 ориентировачи от България, Румъния,
Молдова, Швейцария и Великобритания. Те си оспорваха отличията в четири дисциплини - масов старт, спринт,
средна и дълга дистанция.

Повече...

Нови две купи за ориентировачите на „Узана”

Нови две купи спечелиха състезателите на клуба по спортно ориентиране „Узана“. Габровските ориентировачи участваха в надпреварите за купата на кмета на село Ягода и Купа „Марица-изток”, в Стара Загора.