Бронзов дебют за Борис Ангелов

Топ новина!
Показа умения, които може да развие, коментира треньорът Драгомир Тотев

Състезателят на БК „Чардафон“ Борис Ангелов завоюва бронзов медал при дебюта си на голямо състезание. Възпитаникът на треньора Драгомир Тотев зае третото място в категория до 75 килограма в I кръг от Държавното лично-отборно първенство за младежи, проведено в град Петрич. 15 боксьори кръстосаха ръкавици в категорията. В първия кръг Борис надигра с 3:0 съдийски гласа Виктор Стефанов от БК „Русе“. Младият габровски боец беше категоричен и на четвъртфинала, в който отстрани също с 3:0 Тимур Ибрям от Хасково. Пътят му към финала беше спрян от състезателят на „Локомотив“ (София) Георги Запринов, който се наложи по точки. В последствие боксьорът от столицата спечели и финалната среща.

Доволен съм от представянето на Борис. Въпреки малкия си опит той показа, че притежава умения, които може да развие. С още тренировки в залата мисля, че ще имаме и други успехи на ринга“, коментира треньорът на бронзовия медалист Драгомир Тотев.