„КВК Габрово” ще се опита да излъже днес „Левски Боол” в първия полуфинален плейоф

Решителен мач в битката за шампионската титла по волейбол при мъжете ще изиграе днес отборът на „КВК Габрово“. В първи полуфинален двубой, който започва в 18 часа на 1 април, габровският тим ще се опита да излъже носителя на Купа България`2

Повече...

„КВК Габрово” поведе на „Арда” в четвърт финалния плейоф, но травмите продължават

Малшансът продължава да преследва отбора на „КВК Габрово“. Тимът ни надигра лесно „Арда“ (Кърджали) в първия ¼ финален плейоф за титлата, но отново даде жертви. На загрявката преди мача травма в кръста получи диагоналът Минчо Минчев.

Повече...

„КВК Габрово” на четвъртфинал за Купа България

„КВК Габрово“ се класира на четвъртфиналите за Купа България по волейбол при мъжете. В среща от втория кръг на надпреварата воденият от Любомир Герасимов тим се наложи в пернишката зала „Борис Гюдеров“ над лидера във Висшата лига „Миньор“ с 1:3. Волейболи

Повече...

„КВК Габрово” взе труден, но сладък реванш срещу ЦСКА

Светозар Гатев С чудесно включване на опитния Николай Найденов и центъра Иван Власев и перфектна игра в цялата среща на Станислав Петков и Добромир Иванов отборът на „КВК Габрово“ записа трудна, но сладка победа над ЦСКА и взе реванш за еди

Повече...

„КВК Габрово” надигра „Малие” с 3:2 в първия 1/4 финал от CEV Cup, повече от 2000 в залата

В уникална атмосфера и пред повече от 2000 зрители препълнили зала „Орловец“ отборът на „КВК Габрово“ надигра с 3:2 състава на „Малие Мили Пиянго“ (Анкара) в първия ¼ финал от турнира за Купата на CEV. Така волейболистите на габровския тим спечелиха