Таня Христова спечели балотажа

По-ниска избирателна активност на балотажа в Габрово

Повече...

България U15 спечели турнира в Естония, Симеон Турлаков - титуляр

Националният отбор на България до 15 години спечели международния приятелски турнир в Естония, е част от програмата на УЕФА за развитие на юношеския футбол.

Повече...

"Чардафон" спечели за пети път купа "Стефан Тодоров"

Габровският „Чардафон“ спечели 8-то поредно издание на турнира по баскетбол в памет на дългогодишния състезател, съдия и спортен деятел Стефан Тодоров, наричан от приятелите си Кеца.

Повече...

Ангел Иванов от Габрово спечели трето място в националния конкурс за християнска журналистика „Казвайте истината"

Фондация „Покров Богородичен“ и порталът Православие БГ обявиха резултатите от националния конкурс за християнска журналистика „Казвайте истината“ 2022 г.

Повече...

ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“ спечели осмия турнир по минифутбол „Малки лъвчета“

Отборът на ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“ спечели 8-то издание на традиционния междуучилищен турнир по футбол „Малки лъвчета“.

Повече...

Имануел Щарк спечели Обиколката, Преслав Балабанов завърши с първите в Габрово

Имануел Щарк от отбора на „P&S Metalltechnik“ спечели 68-тата колоездачна Обиколка на България.