Две възпитанички на „Бъки" триумфираха с Купата

Стефани Петрова и Преслава Стойчева триумфираха с женския тим на „Етър 64“ в турнира Купа България при жените

Повече...

Световно злато за Александър Савеков и Преслава Драганова от “Ритмика"

Нов успех на габровската двойка след шестото място на Световното първенство в  Шладминг

Повече...

Преслав Балабанов с националното трико на Обиколката на България

Габровският талант Преслав Балабанов ще бъде част от националния отбор

Повече...

Силно габровско представяне на ДП по ски ориентиране, женската щафета е №1 в България

Множество призови класирания записаха състезателите на КСО „Узана“ на Държавното първенство по ски ориентиране за 2023 година.

Повече...

„Акро-арт“ вдигна купата в първия турнир „Лилян Александров“

156 състезатели от 11 клуба в страната взеха участие в първото издание на националния турнир по скокове на батут в памет на големия габровски треньор Лилян Александров.

Повече...

Очаквано - две победи за девойките на Крушев

Очаквано две убедителни победи извоюваха девойките на "Чардафон" в третия кръг на първенството по баскетбол на Дивизия "Изток" - 54:16 срещу "Зограф" (Трявна) и 69:50 срещу пловдивския "Академик жени".

Повече...

Имануел Щарк спечели Обиколката, Преслав Балабанов завърши с първите в Габрово

Имануел Щарк от отбора на „P&S Metalltechnik“ спечели 68-тата колоездачна Обиколка на България.

Повече...

Преслава Андреева: „Градът е нищо без енергията на хората, които го населяват”

Преслава Андреева беше габровската участничка в реалити формата X Faktor. Изящната и талантлива брюнетка трогна публика и жури с емоционалното си представяне, но не можа дълго да продължи напред. Преслава е родена в Габрово. Завършила е Природоматемати

Повече...

Преслав Балабанов и Николай Коев взеха медали от старт на шосе в Карлово

Състезатели на колоездачните клубове „Янтра“ и „Исполин“ завоюваха отличия в един от заключителните стартове за сезона на шосе. Надпреварата се проведе в Карлово в дисциплината 10 км индивидуално по часовник.