Отборът на IBC спечели турнира "Христо Донков"

Приключи Петият международен баскетболен камп (IBC) в Габрово.

Повече...

Отборът по хандбал на ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ се класира за финалите на Ученически игри`2018

Воденият от Христо Данаилов отбор по хандбал на ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ при момчетата 5-7 клас се класира за финалите на ученическите игри.

Повече...

Отборът на СУ „Отец Паисий“ спечели футболния турнир „Малки лъвчета“

Отборът на училище „Отец Паисий“ спечели поредното издание на футболния турнир за деца „Малки лъвчета“. Надпреварата се проведе в рамките на два дни в спортна зала „Орловец“ с участието на пет училищни тима. В първата фаза те бяха разделени в две групи.

Повече...

Отборът по хандбал – девойки, на ПМГ представи България в Катар

Отборът по хандбал – девойки, на Природоматематическата гимназия „Акад. Ив. Гюзелев“ представи България на Световните ученически игри в Катар. Националните шампионки, повечето от които са състезателки и на хандбален клуб „Бъки“, бяха водени от преподавателите по физическо възпитание и спорт в гимназията Антоанета Андреева и Ясен Симеонов.

Повече...

Отборът на „КВК Габрово” започна със загуба 4-тото издание на приятелския международния турнир по волейбол

Отборът на „КВК Габрово“ започна със загуба 4-то издание на приятелския международен турнир по волейбол в зала „Орловец“. Без контузените Краси Стефанов и Станислав Петков габровският тим отстъпи с 1:3 на четвъртия в турското първенство – „Малие Мили Пия