С човек по-малко „Янтра” победи лидера „Септември” в София

Отборът на „Янтра“ постигна втора победа през сезона над лидера във Втора лига „Септември“ (София).

Повече...

„Янтра" завърши годината с победа, ще зимува на пето място

„Янтра“ надигра „Бдин“ (Видин) с 2:0 в отложен мач от 18-я кръг на първенството.

Повече...

Ръгбистите отстъпиха на „Валяците"

Мъжкият отбор на РК „Янтра“ допусна поражение с 4 точки разлика в първия си двубой от Държавното първенство по ръгби 15 за сезон 2023/2024

Повече...

Малшанс лиши „Янтра“ от победа в Ловеч

„Янтра“ надигра категорично като гост „Литекс“ в среща от 11-я кръг на първенството във Втора професионална лига, но си тръгна само с точка от градския стадион в Ловеч.

Повече...

Силно представяне и шампионски титли за ръгбистите на „Янтра“

Мъжкият тим на РК „Янтра“ спечели титлата от Държавното първенство по плажно ръгби.

Повече...

"Янтра" измъкна победа срещу лидера - 3:2

Воденият от Велислав Вуцов габровски тим вече е втори в класирането

Повече...

„Янтра“ отнесе „Беласица“ с 4:1 пред сериозен брой зрители

„Янтра“ удължи страхотната си серия в края на сезона на 8 мача без загуба.

Повече...

Девойките на „Янтра“ - трети в България!

Исторически успех постигнаха 13 годишните девойки на „Янтра“.

Повече...

„Янтра“ поведе на вицешампиона, но отстъпи в Берковица

Мъжкият отбор на „Янтра“ записа загуба при завръщането си в Държавното първенство по Ръгби 15 след тригодишна пауза.

Повече...

„Янтра“ изпусна „Локо“ (София) в Габрово – 1:1

Отборът на „Янтра“ спечели точка срещу борещия се за промоция в Първа лига тим на „Локомотив“ (София).

Повече...

„Янтра“ изпусна „Лудогорец-2“ в 91-та минута

Отборът на „Янтра“ прекъсна негативната серия във Втора лига.

Повече...

Юношите на РК „Янтра“ станаха шампиони на Ръгби 7

Юношите на ръгби клуб „Янтра“ (Габрово) завоюваха златните отличия от Държавното първенство по Ръгби 7.

Повече...

ОФК „Янтра“ (Габрово) представи три нови попълнения за предстоящия сезон във Втора професионална футболна лига.

ПФК „Берое“ (Стара Загора) преотстъпва на габровския тим полузащитника Стоян Иванов и вратаря Иван Гошев.

Повече...

Каратеките на „Янтра“ с призови места от Националното по Шотокан до 12 години

10 малки възпитаници на треньора Владимир Вътев представиха местния карате клуб „Янтра“ в Националното индивидуално и отборно първенство по Шотокан Карате – До за състезатели до 12 години.

Повече...

34 медала за каратеките на „Янтра“ в Бургас

КК „Янтра“ се представи с 16 бойци и 15 от тях се окичиха с медали. Най-добро представяне направи Дамян Ройбов, който завоюва четири първи места при миникадетите на възраст 12-13 години с по-високо от 5-то кю. Четири отличия завоюва и Виктория Димитрова при момичетата старша възраст (10-11 годишни, 6-4 кю) – две сребърни и две бронзови.