„Бъки“ ще защитава Купа България този уикенд във Велико Търново

Отборът на „Бъки“ ще се опита да защити трофея от турнира Купа България при жените, който спечели през последните две години.

Повече...

„Свиленград“ спечели дербито срещу „Бъки“

Отборът на „Бъки“ загуби второ поредно дерби в женската „А“ РХГ.

Повече...

Четвърта шампионска титла за ХК „Бъки“

В годината, в която отбелязва 20 години от своето създаване, ХК „Бъки“ завоюва четвърта титла на страната.

Повече...

„Бъки“ започва битка за шампионска титла в неделя, момичетата очакват подкрепа

Силна подкрепа от страна на габровските любители на спорта очакват тази неделя хандбалистките на „Бъки“, които започват битка за защита на шампионската си титла по хандбал при жените.

Повече...

ХК„Бъки“ е абсолютният №1 при девойките до 19 години

След като спечели Купа България в началото на годината, габровският тим триумфира и с шампионската титла на страната.

Повече...

ХК „Бъки“ спечели четвърта Купа България за 2019-та

ХК „Бъки“ наложи тотална хегемония в турнира Купа България при нежния пол тази година.

Повече...

„Бъки“ загуби от „Свиленград“ в I кръг от основната фаза

Женският тим на „Бъки“ започна със загуба основната фаза на първенството в „А“ РХГ.

Повече...

Шампионът „Бъки“ спечели и Купа България!

В годината, в която ще отпразнува 20 години от своето основаване, ХК „Бъки“ спечели Купа България при жените. Момичетата на треньорките Веселина Златева и Анита Хараланова бяха безапелационни на финалите в Свиленград и показаха по категоричен начин, че са най-достойни за трофея.

Повече...

„Бъки“ приключи редовния сезон с победа, влиза като лидер в основната фаза

Женският отбор на ХК „Бъки“ записа девета победа от началото на сезона и приключи като едноличен лидер редовния сезон от „А“ Републиканската хандбална група. В последния X-ти кръг, Лидия Ковачева и съотборничките ѝ приеха в зала „Орловец“ състава на „Шумен 98“, който се бореше да запази третата си позиция във временното класиране, за да участва в първата тройка на предстоящата основната фаза от шампионата.

Повече...

Шампионът „Бъки“ е първенец в редовния сезон след победа над „Етър 64“

Женският тим на „Бъки“ си осигури първото място в класирането на „А“ РХГ кръг преди края на редовния сезон.

Повече...

Девойките на „Бъки“ защитиха Купа България

Хандбален клуб „Бъки“ спечели първия си трофей за 2019 година. Воденият от Треньор № 1 на община Габрово Веселина Златева тим на девойките до 19 години за пореден път потвърди статута си на абсолютен № 1 у нас като триумфира по убедителен начин с Купа България. Въпреки че беше без три важни състезателки – Милица Колева, Йоана Костова и Рени Еремиева, габровският отбор беше безапелационен във финалния турнир, проведен в зала „Вълчо Даскалов“ в град Хасково, и завоюва златните отличия с четири категорични победи.

Повече...

„Бъки“ си върна на „Шумен 98“ и се класира на полуфинал за Купата

Женският отбор на ХК „Бъки“ се класира за финалната четворка в турнира Купа България. Воденият от Веселина Златева тим надигра в зала „Орловец“ „Шумен 98“ с 31:23 и продължава напред в надпреварата.

Повече...

„Бъки“ е новият шампион на България по хандбал при жените!

Женският отбор на ХК „Бъки“ триумфира с шампионската титла на България по хандбал. Воденият от Веселина Златева тим спечели безапелационно като гост и втория мач от Суперфинала срещу състава на „Свиленград“, и сложи край на финалната серия с 2:0 победи.

Повече...

„Бъки“ поведе в Суперфинала

Отборът на „Бъки“ направи крачка към титлата в женското хандбално първенство, като записа категорична победа над състава на „Свиленград“ в първата среща от Суперфинала.

Повече...

Златен дубъл за девойките на ХК „Бъки“

Шестте най-добри тима в страната си оспорваха медалите в спортна зала „Дряново“ в съседния град. В първата фаза те бяха разделени в две предварителни групи. „Бъки“ беше в група с „Ники спорт“ (Сливница) и „Панагюрище“ и записа две убедителни победи.

Повече...

„Бъки“ детронира шампиона

Женското хандбално първенство ще има нов шампион. Това стана факт, след изиграването на последния мач от основната фаза на първенството между „Етър 64“ и „Бъки“, който беше определящ за крайното класиране и
съответно за участниците в Суперфинала за титлата.

Повече...

„Бъки“ си осигури участие в Суперфинала с победа над „Свиленград“

Женският тим на „Бъки“ постигна важна победа над „Свиленград“ в предпоследния кръг от основната фаза на
първенството в „А“ РХГ и си гарантира участие в Суперфинала за титлата. Лидия Ковачева и съотборничките й
надиграха носителя на Купа България с 33:28 и вече са с актив от 11 точки на върха във временното класиране

Повече...

„Бъки“ загуби финала за Купата, „Свиленград“ вдигна трофея

„Бъки“ надигра категорично „Шумен 98“ (36:24), но в мача за трофея отборът не можа да покаже същата игра и логично отстъпи на тима от Юга, който повече искаше победата.

Повече...

14 годишните момичета на хандбален клуб „Бъки“ са шампионки на зона „Мизия“

триумфира като първенец в зоната. Финалният турнир се проведе в Горна Оряховица с участието на първите три тима в класирането след проведените през редовния сезон четири турнира - „Бъки“, Нове 99“ (Свищов) и „Дунав“ (Белене), и домакина „Локомотив“ (Горна

Повече...

12 годишните момичета на ХК „Бъки“ са шампионки на зона „Мизия“

след проведените през редовния сезон четири турнира. Като първи във финала на зона “Мизия“ влезе „Дунав“ (Белене), а на трето и четвърто място бяха съставите на „Локомотив“ (Горна Оряховица) и „Етър 64“ (Велико Търново). На своя територия обаче габровскит

Повече...

14-годишните хандбалистки на „Бъки“ започнаха сезона ударно

Ударен старт в новото първенство направи шампионският тим на ХК „Бъки“ при момичетата до 14 години. Възпитаничките на треньорките Анита Хараланова и Петя Панчева записаха три категорични победи в първия предзонален турнир за сезона, който с