Трима адаши с победи в еврошампионата в “Grand prix България 2024” на "Горна Росица"

Трима адаши, носещи името Георги, спечелиха победи на считаното за най-добро мототрасе в света - "Горна Росица" в  „Grand prix България 2024“, който се проведе през уикенда.

Повече...

Теодор Кабакчиев с победа във Франция

Габровският супер талант Теодор Кабакчиев спечели първото в историята ново френско хард ендуро състезание - La Castagn Hard.

Повече...

Ясемин и Рая представят България в Австрия

Двете габровки са в Австрия - Ясимин участва в Световното по ски ориентиране за младежи до 20 г., а Рая е в състава на България за Европейското

Повече...

Християн и Девора с отличия на Балканиадата по крос кънтри

Габровските топ атлети Християн Стоянов и Девора Аврамова завоюваха отличия от Балканския шампионат по крос кънтри проведен в Пирдоп.

Повече...

Пето място за Теодор Кабакчиев

Габровецът завърши четвърти в последното състезание - „24MX GetzenRodeo“

Повече...

Двама габровци - вицешампиони по колоездене

На провелия се през миналата седмица Държавен Шампионат по Шосейно колоездене за юноши и девойки старша възраст, мъже U23 и мъже елит, както и за жени елит, участие взеха петима състезатели родом от Габрово.

Повече...

Пълна доминация на габровския „Акро-арт" в държавното първенство по скокове на батут – 2 купи и 28 медала

Блестящо представяне направиха състезателите на габровския клуб по скокове на батут „Акро-арт“ на Държавното първенство за 2023-та, проведено в градовете Сливен и Ямбол.

Повече...

Четвърто място за Теодор Кабакчиев в Световния шампионат два кръга преди края му

Габровският супер талант Теодор Кабакчиев (КТМ) е на крачка от подиума в генералното класиране на Световния шампионат по хард ендуро на FIM два кръга преди неговия край.

Повече...

Исторически подиум и трето място за Теодор Кабакчиев в Световния шампионат

Огромен успех постигна най-добрият български състезател по хард ендуро Теодор Кабакчиев (Хускварна).

Повече...

Шесто място за Теодор Кабакчиев първия кръг от Световния шампионат

Теодор Кабакчиев (Еконт, Хускварна) записа най-доброто си класиране до момента в Световния шампионат по хард ендуро на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM).

Повече...

Брилянтен Пламен Иванов донесе точка на „Чардафон“ срещу вицешампиона

Пореден страхотен мач изигра вратарят на „Чардафон“ - Пламен Иванов.

Повече...

Теодор Кабакчиев е в Топ 10 на световния шампионат по хард ендуро

Звездата на българското хард ендуро Теодор Кабакчиев влезе в Топ 10 на пилотите в световния шампионат, който от тази година е под егидата на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM).

Повече...

Теодор Кабакчиев ще кара в американския ендуро шампионат

Габровският топ пилот Теодор Кабакчиев ще участва и в американския хард ендуро шампионат AMA EXTREME CHAMPIONSHIP през този сезон.

Повече...

Теодор Кабакчиев дебютира с второ място в испанския шампионат

Теодор Кабакчиев дебютира с второ място в испанския хард ендуро шампионат.

Повече...

Четири габровски медала на Националния шампионат по лека атлетика за мъже и жени

Християн Стоянов и Девора Аврамова завоюваха по два медала от зимния Национален шампионат по лека атлетика за мъже и жени, който се проведе в „Асикс Арена“ в столицата.

Повече...

„Чардафон Б“ загуби от шампиона „Хебър“ за Купата на ББЛ

„Б“ отборът на „Чардафон“ отпадна от турнира за Купата на ББЛ след загуба на осминафиналите от шампиона на лигата „Хебър“ (Пазарджик).

Повече...

"Чардафон" отново в "А" група

След 5-годишно прекъсване "Чардафон" отново ще играе в "А" група.

Повече...

Тедо Кабакчиев започна Републиканския шампионат с победа в Банско

Световният шампион в Супер Ендуро сериите Теодор Кабакчиев (Екстрийм Рейсинг, КТМ) започна по очакван начин новия сезон в Републиканския шампионат – с победа.

Повече...

Теодор Кабакчиев е лидер в Световния шампионат по Супер Ендуро!

Теодор Кабакчиев („Екстрийм Рейсинг“, КТМ) докосва титлата от Световния шампионат по Супер Ендуро на Международната федерация по мотоциклетизъм!

Повече...

Бронз от Националния шампионат за Маргарита Радева

Състезателката на АК „Орловец 93“ Маргарита Радева завоюва бронзов медал от Националния шампионат по лека атлетика на закрито за юноши и девойки под 20 години.

Повече...

Тедо Кабакчиев с поредна титла от Републиканския шампионат по ендуро

Тедор Кабакчиев (WINBET Екстрийм Рейсинг, КТМ) остава непоклатим на трона в Републиканския ендуро шампионат.