"Чардафон" спечели в Горна след 11 точки изоставане

"Чардафон" спечели втора поредна победа в първенството на ББЛ "А групап Център", този път в Горна Оряховица

Повече...

Краси Александров с 20 точки за 79:53 срещу Горна

Дабъл-дабъл - 20 точки, 12 борби, регистрира 18-годишният талант Красимир Александров в последния кръг от редовния шампионат на ББЛ "Б група Център" за убедителната победа над горнооряховския "Локомотив" със 79:53.

Повече...

Стела Симеонова с първи точки за националния

Стела Симеонова записа първи две точки в официален мач за националния отбор на България.

Повече...

35 точки за Митко Тодоров срещу "Чавдар"

35 точки реализира капитанът на "Чардафон" Димитър Тодоров срещу "Чавдар" в Троян, но това стигна само за сравнително почетна загуба - 77:101, във втория кръг на "А" група .

Повече...

"Децата" на "Чардафон" прегазиха "Перестройка" с 29 точки

С 29 точки разлика "децата" на "Чардафон" - "Чардафон кидс" прегазаха батковците от софийския "Перестройка" в мач от 11-ия кръг на първенството при мъжете на аматьорската Българска баскетболна лига - Център.

Повече...

България запази мястото си във II лига на ЕОП, Маргарита Радева допринесе с 3 точки

България запази мястото си във Втора лига на европейското отборно първенство по лека атлетика.

Повече...

Юношите на „Чардафон“ спечелиха първи точки за сезона

възпитаниците на Христо Йорданов и Слав Колев показаха, че започват да набират скорост, като записаха победа, равенство и загуба. Поражението беше в двубоя срещу „Локомотив“ (Горна Оряховица) – бронзов медалист от шампионата при 19 го

Повече...

Гергана с 16 точки за инфарктна победа на „Левски“

Първата част беше доста оспорвана, а “Левски 2014” успя да се задържи напред в резултата за няколко минути. След нея резултатът беше равен, а вторият период започна със серия от 18-3 в полза на НСА, което даде двуцифрена преднина на тима.&l

Повече...

Наско Божилов започна сезона на писта с четвърто място и 12 точки

Пилотът на „АРА Моторспорт“ Атанас Божилов спечели 12 точки от първия старт за сезона в автомобилния шампионат на затворен маршрут - „Писта Велико Търново Енеос“. Лидерът на габровския автомобилен клуб завърши четвърти в група &

Повече...

Емил Георгиев: Играхме диисциплинирано и взехме ценни три точки

Мъжкият отбор на „Янтра Габрово“ започна успешно втория дял от първенството в Северозападната „В“ аматьорска футболна група. След равенството с „Партизан“ (0:0) и победата във Видин над местния „Бдин 1923&ldquo