14-годишните момичета загубиха от “Доростол" след жестока съдийска тесла

Максим Николаев и Ангел Калинов свириха над 40 пъти крачки на момичетата от "Чарадфон"

Повече...

Нели и Даяна пак са в националния

Представителният тим на Българи язда момичета до 14 години се готви за турнир в Румъния

Повече...

14-годишните момичета на „Чардафон" с 4 от 4

Възпитаничките на Виктор Крушев вече си осигуриха първото място в зоната

Повече...

14-годишните на "Чардафон" с титлата на Дивизия I

Габровските момичета разбиха отбор от легендарната баскетболна школа на "Балкан"-Ботевград

Повече...

14-годишните момичета на Крушев с две победи за Файнъл фор

Две победи постигнаха момичетата до 14-години на "Чардафон", водени от Виктор Крушев, в събота в своята зала "Орловец".

Повече...

14-годишните момичета на Крушев са на финали, почти

Момичетата до 14 години на "Чардафон", водени от Виктор и Анита Крушеви на практика си осигуриха място на финалите на Дивизия I по баскетбол.

Повече...

С нови две победи 14-годишните момичета вече са на полуфинал

Нови две, очаквани, победи в първенството по баскетбол на обединените зона „Мизия-Загоре“ в Дивизия „Изток“ постигнаха 14-годишните момичета на „Чардафон“.

Повече...

14-годишните момичета без милост в Айтос

Никаква милост към своите съпернички не демонстрираха 14-годишните момичета на "Чардафон" в първия турнир по баскетбол за сезона от шампионата на обединената зона "Мизия-Загоре".

Повече...

И момичета 12 на "Чардафон" стартираха с две победи

И момичетата до 12 години на "Чардафон" стартираха с две победи в новия сезон от баскетболното първенство в тази възрастова група.

Повече...

Стела Симеонова с първи точки за националния

Стела Симеонова записа първи две точки в официален мач за националния отбор на България.

Повече...

Стела Симеонова дебютира за националния в Хелзинки

Стела Симеонова от габровския "Чардафон" е част от националния отбор за момичета до 16 години, който участва в Европейския Челънджър в столицата на Финландия - Хелзинки.

Повече...

Момичетата на Анита Крушева с нови две победи

Нови две победи в първенството на зона "Мизия" по баскетбол регистрираха момичетата до 14 години на ОБК "Чардафон", водени от Анита Крушева.

Повече...

„Бъки“ започва битка за шампионска титла в неделя, момичетата очакват подкрепа

Силна подкрепа от страна на габровските любители на спорта очакват тази неделя хандбалистките на „Бъки“, които започват битка за защита на шампионската си титла по хандбал при жените.

Повече...

12-годишните момичета на "Чардафон" пак на финали

За трети пореден път отборът на БК "Чардафон" се класира за финалите по баскетбол за момичета до 12 години.

Повече...

Три момичета от областта в националния по баскетбол

Три момичета от Габровска област, чиито имена започват с буквата М - Магдалена Дамянова, Марина Стоянова и Мартина Георгиева, са включени в представителния тим на страната, който ще представи България в първия международен турнир от новия проект на БФ „Баскетбол“ от FIBA YDF.

Повече...

Магдалина Дамянова - в националния, тръгва за Словения

Състезателката на Обединения баскетболен клуб „Чардафон“ Магдалина Дамянова вече е част от
българския национален отбор по баскетбол за момичета до 14 години.

Повече...

И 14-годишните момичета на "Чардафон-Орловец" на финали

Класа и над двата отбора бяха съперничките им от Национална спортна академия, които с лекота си осигуриха първото място с две категорични победи - 66:42 срещу "Раковски" и 66:29 срещу габровки.

Повече...

Шампионски триумф за 12 годишните момичета на ХК “Бъки“

първата си шампионска титла. След като спечелиха първото място в зона „Мизия“, малките „Бъки“-та триумфираха и на финалите на държавното първенство проведени в „Арена Асарел“ в Панагюрище.

Повече...

12-годишните момичета на „Чардафон-Орловец“ - десети в България

Заради многото отбори в тази възраст, през тази година до финалите бяха допуснати 16 тима. Воденият от Анита Крушева „Чардафон-Орловец“ след режисирания жребий на БФ „Баскетбол“ попадна в наглед безнадежната „Б“ група – заедно с „Нефтохимик“ (Бургас), „Ш

Повече...

14 годишните момичета на хандбален клуб „Бъки“ са шампионки на зона „Мизия“

триумфира като първенец в зоната. Финалният турнир се проведе в Горна Оряховица с участието на първите три тима в класирането след проведените през редовния сезон четири турнира - „Бъки“, Нове 99“ (Свищов) и „Дунав“ (Белене), и домакина „Локомотив“ (Горна

Повече...

12 годишните момичета на „Янтра 2013“ четвърти в турнир за девойки

Берковица. В петото поредно издание на надпреварата взеха участие шест отбора - този на домакините, „ЛП Суперспорт (София), който е 10-кратен шампион на България, „Янтра 2013“ (Габрово), „Поломис“ (Лом), „Олимпия“ (Брусарци) и „Ботев Лозно“ (Кюстендил).

Повече...

Момичетата на ДЮФК„Янтра 2013“ спечелиха последния турнир за сезона

първо място, като спечелиха последния регионален турнир за сезона, който се проведе на терена в Царева ливада. Там премериха сили шест отбора, съставени от момичета до 12 години. „Янтра 2013“ беше в група със „Севлиево лейдис“ и „Чавдар“ (Троян), а в дру

Повече...

12 годишните момичета на ХК „Бъки“ са шампионки на зона „Мизия“

след проведените през редовния сезон четири турнира. Като първи във финала на зона “Мизия“ влезе „Дунав“ (Белене), а на трето и четвърто място бяха съставите на „Локомотив“ (Горна Оряховица) и „Етър 64“ (Велико Търново). На своя територия обаче габровскит

Повече...

14-годишните момичета на ХК “Бъки” завоюваха сребърни медали на турнир в Алания

След като спечелиха всичко на родната сцена, момичетата до 14 години на хандбален клуб „Бъки“ представиха по чудесен начин Габрово и в чужбина. Шампионките и носителки на Купа България за 2014-та участваха в 20-то издание на международен ту

Повече...

10-годишните момичета на ХК “Бъки” спечелиха първи трофей

Най-малките състезателки на хандбален клуб „Бъки“ спечелиха първи трофей. Момичетата до 10 години, селектирани от треньорките Петя Панчева и Анита Хараланова и трениращи активно едва от есента, триумфираха във финалния турнир на зона &bdquo