"Чардафон" загуби с 35 точки в Русе, Станков - бесен

В безспорно най-слабия си мач за сезона мъжкият отбор на „Чардафон“ загуби с 35 точки разлика - 66:101, от „Дунав“ в Русе, в среща от деветия кръг на първенството на Българска баскетболна лига „А група Център“.

Повече...

"Чардафон" загуби инфарктно от "Дунав" в най-мъжкия мач на "А" група

След две поредни победи "Чардафон" допусна първа загуба в първенството на ББЛ "А група Център"

Повече...

17-годишните с две загуби на старта, Антонио Станков - доволен

17-годишните юноши на "Чардафон" стартираха с две загуби в първенството на зона "Мизия" по баскетбол, но техният наставник Антонио Станков остана доволен от видяното.

Повече...

„Общински пътнически транспорт“ не може да излезе от кръговрата на загубите

„Общински пътнически транспорт“ не може да излезе от кръговрата на загубите. В програмата му за развитие за периода 2018-2021 година бяха заложени три основни цели.

Повече...

„Чардафон Б“ загуби от шампиона „Хебър“ за Купата на ББЛ

„Б“ отборът на „Чардафон“ отпадна от турнира за Купата на ББЛ след загуба на осминафиналите от шампиона на лигата „Хебър“ (Пазарджик).

Повече...

„Бъки“ загуби от „Свиленград“ в I кръг от основната фаза

Женският тим на „Бъки“ започна със загуба основната фаза на първенството в „А“ РХГ.

Повече...

„Бъки“ загуби финала за Купата, „Свиленград“ вдигна трофея

„Бъки“ надигра категорично „Шумен 98“ (36:24), но в мача за трофея отборът не можа да покаже същата игра и логично отстъпи на тима от Юга, който повече искаше победата.

Повече...

"Янтра Габрово" загуби от "Вихър" (Славяново) - 0:1

на „Вихър“ (Славяново) с 0:1 на стадион „Христо Ботев“. Единственото попадение в срещата падна в 66-а минута. Негов автор беше Иван Иванов, след добро взаимодействие с Александър Скорчев. В последните 12 минути на срещата „Янтра Габрово“ игра с човек по-

Повече...

“КВК Габрово” загуби реванша в Турция

„КВК Габрово“ загуби драматично като гост на турския Малийе Мили Пиянго (Анкара) в 1/4-финален реванш от втория по сила евротурнир - Купата на CEV, съобщи „Блиц“ вчера.