Теодор Кабакчиев спечели Bassella Xtreme Race

Bassella Race събра над 1100 състезатели ппрез уикенда

Повече...

Теодор Кабакчиев вече е пилот на „Шерко"

Френската компания обяви вчера официално привличането на габровския състезател в редиците си за предстоящия сезон

Повече...

Кабакчиев показа класата си и в Еквадор

Звездата ни в моторното хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) прослави името на Габрово и България и в далечен Еквадор.

Кабакчиев отново безапелационен в Румъния

Габровският супер талант Теодор Кабакчиев (КТМ) записа втора поредна победа в шампионата на Румъния по хард ендуро.

Повече...

Феноменален! Тедо Кабакчиев се качи на подиума в най-трудното хард ендуро рали в света – „Red Bull

Габровският мега талант Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) постигна един от най-значимите успехи в своята състезателна кариера до момента.

Повече...

Шесто място за Теодор Кабакчиев първия кръг от Световния шампионат

Теодор Кабакчиев (Еконт, Хускварна) записа най-доброто си класиране до момента в Световния шампионат по хард ендуро на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM).

Повече...

Теодор Кабакчиев отново се качи на подиума в Испания и каза: Българите можем!

Звездата на българското хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, Екстрийм Рейсинг, Хускварна) направи поредно силно представяне и намери място сред призьорите в едно от емблематичните испански състезания в тази разновидност на мотоциклетния спорт - Ендуро фестивала Bassella Race 1 в Каталуния.

Повече...

Теодор Кабакчиев – 5-ти в Турция

Теодор Кабакчиев (Еконт, Хускварна) зае пето място в хард ендуро надпреварата „Sea to Sky 2021“.

Повече...

Теодор Кабакчиев е в Топ 10 на световния шампионат по хард ендуро

Звездата на българското хард ендуро Теодор Кабакчиев влезе в Топ 10 на пилотите в световния шампионат, който от тази година е под егидата на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM).

Повече...

Теодор Кабакчиев ще кара в американския ендуро шампионат

Габровският топ пилот Теодор Кабакчиев ще участва и в американския хард ендуро шампионат AMA EXTREME CHAMPIONSHIP през този сезон.

Повече...

Тедо Кабакчиев смени отбора

Теодор Кабакчиев вече е част от  „Jarvis Husqvarna Racing“.

Повече...

Теодор Кабакчиев е световен шампион

България има световен шампион по Супер Ендуро! Теодор Кабакчиев (КТМ) донесе историческа титла на страната ни в клас „Джуниър“ от първенството на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM) по хард ендуро в зала.

Повече...

Теодор Кабакчиев е лидер в Световния шампионат по Супер Ендуро!

Теодор Кабакчиев („Екстрийм Рейсинг“, КТМ) докосва титлата от Световния шампионат по Супер Ендуро на Международната федерация по мотоциклетизъм!

Повече...

Тедо Кабакчиев с поредна титла от Републиканския шампионат по ендуро

Тедор Кабакчиев (WINBET Екстрийм Рейсинг, КТМ) остава непоклатим на трона в Републиканския ендуро шампионат.

Повече...

Три призови места за „Екстрийм Рейсинг“ в хард ендуро „Горна Малина“

Трима състезатели на габровския „Екстрийм Рейсинг“ се качиха на стълбичката за награждаване в трети кръг от българския екстремен ендуро шампионат.

Повече...

Тедо Кабакчиев е в Мадрид за III кръг от Световното по Супер Ендуро

шампион Теодор Кабакчиев вече е в испанската столица, за да застане за пореден път на старт заедно с най- големите майстори на планетата в тази разновидност на ендуро спорта.

Повече...

8-ма позиция за Тедо Кабакчиев след II кръг на Световното по Супер Ендуро

Осма позиция във временното класиране заема единственият български състезател участник в Световния шампионат по Супер Ендуро Теодор Кабакчиев (КТМ) след втория кръг от надпреварата, проведен в „Сахсен Арена“ в град Риза, Германия.

Повече...

Тедо Кабакчиев преди старта на Световното по Супер Ендуро: Мечтата ми е да стана шампион

За трета поредна година Теодор Кабакчиев ще представя България в Световния шампионат по Супер Ендуро в зала. Първенството на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM) ще стартира на 8-и декември от „Таурон Арена“ в Краков, Полша. На 5-и януари 2019-та майсторите на ендурото ще превземат „Захсен Арена“ в Риза (Германия), а „Каха Магика“ в Мадрид (Испания) ще приеме третия кръг на 25-ти януари. Последните два старта от шампионата са на 9-и февруари в Будапеща (Унгария) и на 9-и март в Билбао (Испания). Тедо отново ще кара в клас „Джуниър“ за състезатели до 23 години. Шампионът на България записа най-силното си представяне в Световното по Супер Ендуро при последното си участие за миналия сезон - в Билбао, Испания. Навръх 3-ти март талантът на габровския „Екстрийм Рейсинг“ ни накара да се гордеем, като зае второ място в един от маншовете на своя клас и четвърто в крайното класиране от кръга. Сега е амбициран да се намеси в битката за световната титла. Ето какво сподели още звездата на българското ендуро дни преди старта на новия световен шампионат.

Повече...

Три габровски подиума в I кръг от ендуро шампионата

Трима състезатели на габровския клуб „Екстрейм Рейсинг“ се качиха на стълбичката за награждаване след
първия кръг от републиканския шампионат по ендуро, който от тази година вече е под шапката на БФ
Мотоциклетизъм.

Повече...

Тедо Кабакчиев с втора победа за сезона в BG X-Ендуро шампионата

Пелин надпревара „MG Enduro X 2017“. Състезанието се проведе край село Нови Хан в традиционните дисциплини навигация и ендурокрос на затворено трасе. В навигацията Теодор измина предвиденото за клас „Профи“ 75 километрово трасе за 2 часа, 37 минути и 26

Повече...

16-годишният Теодор Кабакчиев завърши 75-ти в едно от най-трудните ендуро състезания в света

„Младият ендуро талант на България” - така определят 16-годишния габровец Теодор Кабакчиев след невероятното му постижение (75-то място) при дебютното му участие в „Ерзберг Родео“ - едно от най-екстремните и вълнуващи ендуро със