Теодор Кабакчиев с победа във Франция

Габровският супер талант Теодор Кабакчиев спечели първото в историята ново френско хард ендуро състезание - La Castagn Hard.

Повече...

Теодор Кабакчиев спечели Bassella Xtreme Race

Bassella Race събра над 1100 състезатели ппрез уикенда

Повече...

Теодор Кабакчиев вече е пилот на „Шерко"

Френската компания обяви вчера официално привличането на габровския състезател в редиците си за предстоящия сезон

Повече...

Кабакчиев показа класата си и в Еквадор

Звездата ни в моторното хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) прослави името на Габрово и България и в далечен Еквадор.

Повече...

Исторически успех за Кабакчиев и България

Теодор влезе в контролното време на „Red Bull Erzbergrodeo“

Повече...

Теодор Кабакчиев с победа и първа позиция в испанския шампионат

Звездата на българското хард ендуро Теодор Кабакчиев (КТМ, Еконт) спечели втория кръг от испанския шампионат и развя трибагреника на най-високото стъпало на почетната стълбичка.

Повече...

Д-р Теодора Мъглова е трето поколение лекар в Дряново: С повече усилия можем да променим нещата, другото са оправдания

Д-р Теодора Мъглова е общински съветник от ГЕРБ в Дряново, председател на Комисия по здравеопазване

Повече...

Кабакчиев покори и Индонезия

Българската звезда в моторното хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) завърши състезателната година по страхотен начин.

Повече...

Четвърто място за Теодор Кабакчиев в Световния шампионат два кръга преди края му

Габровският супер талант Теодор Кабакчиев (КТМ) е на крачка от подиума в генералното класиране на Световния шампионат по хард ендуро на FIM два кръга преди неговия край.

Повече...

Теодор Кабакчиев с победа в Румъния

Теодор Кабакчиев (Хускварна) спечели по безапелационен начин 3-ия кръг от Балканския шампионат по хард ендуро „Ditrocks 2022“ Ditrocks Hard Enduro в Румъния.

Повече...

Теодор Кабакчиев - 8-ми в Италия

Звездата на българското хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, Хускварна) завърши на 8-мо място в „Red Bull Abestone“ Red Bull Abestone в Италия - 4-ти кръг от Световния шампионат по хард ендуро на FIM.

Повече...

Исторически подиум и трето място за Теодор Кабакчиев в Световния шампионат

Огромен успех постигна най-добрият български състезател по хард ендуро Теодор Кабакчиев (Хускварна).

Повече...

Теодор Кабакчиев застава на старт днес в Сърбия

Вторият кръг от Световния шампионат по хард ендуро на Международната федерация по мотоциклетизъм започва днес в съседна Сърбия.

Повече...

Шесто място за Теодор Кабакчиев първия кръг от Световния шампионат

Теодор Кабакчиев (Еконт, Хускварна) записа най-доброто си класиране до момента в Световния шампионат по хард ендуро на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM).

Повече...

Теодор Кабакчиев отново се качи на подиума в Испания и каза: Българите можем!

Звездата на българското хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, Екстрийм Рейсинг, Хускварна) направи поредно силно представяне и намери място сред призьорите в едно от емблематичните испански състезания в тази разновидност на мотоциклетния спорт - Ендуро фестивала Bassella Race 1 в Каталуния.

Повече...

Теодор Кабакчиев – 5-ти в Турция

Теодор Кабакчиев (Еконт, Хускварна) зае пето място в хард ендуро надпреварата „Sea to Sky 2021“.

Повече...

Теодор Кабакчиев е в Топ 10 на световния шампионат по хард ендуро

Звездата на българското хард ендуро Теодор Кабакчиев влезе в Топ 10 на пилотите в световния шампионат, който от тази година е под егидата на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM).

Повече...

Впечатляващ старт на Теодор Кабакчиев на „RedBull Romaniacs“

Теодор Кабакчиев (Хускварна TE300i) започна по страхотен начин третия кръг от Световния шампионат по хард ендуро - „RedBull Romaniacs“ в Сибиу, Румъния.

Повече...

Теодор Кабакчиев ще кара в американския ендуро шампионат

Габровският топ пилот Теодор Кабакчиев ще участва и в американския хард ендуро шампионат AMA EXTREME CHAMPIONSHIP през този сезон.

Повече...

Теодор Кабакчиев дебютира с второ място в испанския шампионат

Теодор Кабакчиев дебютира с второ място в испанския хард ендуро шампионат.

Повече...

Теодор Кабакчиев е Спортист на Габрово за 2020-та

Антонио Станков е №1 сред треньорите, „Янтра“ е отборът на годината

Повече...

Страхотният габровски мото талант Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) стартира вчера в румънското RedBull Romaniacs 2020.

17-тo издание на едно от най-трудните многодневни състезания по хард ендуро в света, част от световните екстрийм ендуро серии, започна с квалификация за време.

Повече...

Ерзбергродео`2020 няма да се проведе

Световният шампион по Супер Ендуро в клас „Джуниър“ Теодор Кабакчиев ще трябва да почака още една година, за да осъществи мечтата си да стане един от малцината успели да завършат в регламентираното време най-известното и най-трудно еднодневно състезание по хард ендуро в света „Red Bull Hare Scramble“, част от легендарното „Ерзбергродео“ в Австрия.

Повече...

Теодор Кабакчиев е световен шампион

България има световен шампион по Супер Ендуро! Теодор Кабакчиев (КТМ) донесе историческа титла на страната ни в клас „Джуниър“ от първенството на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM) по хард ендуро в зала.