Д-р Ангелов спечели Купата на „Фенербахче“

Д-р Ангел Ангелов спечели Купата на „Фенербахче“ по тенис на маса за ветерани над 70 години

Повече...

Дейвид Симеонов ще учи в Щатите

Дряновският тенисист е избран в един от най-силните университетски отбори

Повече...

Трето място за ТК „Габрово“ на Държавното отборно първенство по тенис до 18 години

Никола Шнайдеров и Станислав Стефанов наредиха габровския тенис клуб на трето място в страната при юношите до 18 години.

Повече...

Весела Лечева се срещна с европейските шампионки по тенис

Европейската шампионка Михаела Цонева, съотборничките й и треньорите на националния отбор за девойки бяха приети от служебния министър на спорта Весела Лечева при завръщането си в България след спечелената историческа титла от Европейското отборно първенство по тенис за състезателки до 18 години.

Повече...

Михаела Цонева участник в исторически успех за България!

Националният отбор на България по тенис за девойки до 18 години, в състава на който е и габровката Михаела Цонева, ще играе финал на Европейското отборно първенство за тази възраст.

Повече...

Александър Митев и Симона Иванова триумфираха на регионално до 16 г. по програмата "Тенисът - спорт за всички"

Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе) и Симона Иванова (ТК "Левски", гр.София) спечелиха първите места на Регионално първенство по програмата "Тенисът - Спорт за всички" за юноши и девойки до 16 г. в Габрово.

Повече...

Ново силно представяне на Михаела Цонева

Габровската тенис надежда Михаела Цонева продължава доброто си представяне след продължителното възстановяване от серия неприятни контузии.

Повече...

Читателските навици на тенисистите

Сръбският тенисист Янко Типсаревич има татуировки, вдъхновени от Достоевски и Шопенхауер, и твърди, че Ницше е един от писателите, които най-много би искал да срещне на кафе.

Повече...

Иво Найденов се класира за финалите на ДП по тенис на закрито при 12 годишните

Габровският тенис-талант Иво Найденов (ТК Габрово) се класира за финалите на Държавното лично първенство в зала при момчетата до 12 години.

Повече...

Валерия Гърневска е държавен вицешампион по тенис за състезатели до 12 години

Страхотно представяне на Валерия Гърневска на Държавното лично първенство по тенис за деца до 12 години!

Повече...

Иво Найденов с победа в регионалното тенис първенство за момчета до 10 години

Габровският тенис талант Иво Найденов (ТК „Габрово“) се класира за Мастърс турнира при момчетата до 10 години.

Повече...

Победи за Иво Найденов и Валентина Лесичарска в тенис турнир до 12 години

Състезателите на ТК „Габрово“ Иво Найденов и Валентина Лесичарска завоюваха първите места на регионален турнир по тенис за момчета и момичета до 12 години в Дряново.

Повече...

Михаела Цонева с нова двойна победа в турнир от веригата Тенис Европа

Блестяща Михаела Цонева постигна втора поредна двойна победа на турнир от Тенис Европа за юноши и девойки до 16 години.

Повече...

Михаела Цонева представя България на Световното първенство по тенис за девойки

Жребият отреди на българския тим място в група „А" на шампионата в Простейов, заедно с отборите на Чехия, Япония и Мароко. Първата среща на България е днес срещу домакините от Чехия.

Повече...

Силно габровско представяне в турнир от веригата за аматьори "Арена Тенис"

проявата, която беше IV-ти кръг от националния шампионат за аматьори през 2017-а, бе спортен център „Хемус“ във Велико Търново. Там си дадоха среща 74 участници от различни точки на страната.

Повече...

Доктор Ангел Ангелов стана държавен шампион по тенис на маса за ветерани

Доктор Ангел Ангелов стана държавен шампион по тенис на маса за ветерани и извоюва общо три медала на провелото се в Добрич 40-то републиканско първенство за състезатели над 39 години.

Повече...

Дряново - втори Национален тенис център

Дряново получи предложение от ръководството на БФ по тенис да стане втори Национален тенис център след София. В писмо до кмета д-р Николов от тенис-федерацията посочват, че са избрали града заради съпричастността на общинското ръководство към спорта и в

Повече...

Второ място за Гергана Минчева в регионален тенис турнир

Купа за второ място спечели състезателката на тенис клуб „Габрово“ Гергана Минчева. Възпитаничката на треньорите Свилен Мълчанков и Галин Христов завърши втора във втория турнир за момчета и момичета до 12 години на регион Плевен. Надпревар

Повече...

Най-яркият малък талант на тенис клуб „Габрово“ - Симона Найденова, намери място сред десетте най-добри състезателки в страната при момичетата до 8 г

Най-яркият малък талант на тенис клуб „Габрово“ - Симона Найденова, намери място сред десетте най-добри състезателки в страната при момичетата до 8 години. Възпитаничката на треньорите Галин Христов и Свилен Мълчанков се представи чудесно в

Повече...

Турнирът в памет на Йовчо Спасов - един истински тенис празник

Сериозно участие, страхотни емоции и чудесен тенис предложи XIV-то поредно издание на открития турнир на Габрово по тенис за любители. Надпреварата за Купа „Йовчо Спасов“ привлече близо 80 любители на аматьорския тенис от страната=