Девойките на „Бъки“ са втори за Купата

Девойките старша възраст на ХК "Бъки" втори в турнира за Купа България

Повече...

„Чардафон Б“ загуби от шампиона „Хебър“ за Купата на ББЛ

„Б“ отборът на „Чардафон“ отпадна от турнира за Купата на ББЛ след загуба на осминафиналите от шампиона на лигата „Хебър“ (Пазарджик).

Повече...

„Бъки“ си върна на „Шумен 98“ и се класира на полуфинал за Купата

Женският отбор на ХК „Бъки“ се класира за финалната четворка в турнира Купа България. Воденият от Веселина Златева тим надигра в зала „Орловец“ „Шумен 98“ с 31:23 и продължава напред в надпреварата.

Повече...

Девойките на ФК „Янтра 2013“ заеха второ място за Купата на M&BM

В първата среща избраничките на Радо Николов се изправиха срещу състава на „Севлиево лейдис“. Габровските момичета имаха пълно надмощие на терена, но липсата на концентрация в завършващата фаза не им позволи да поведат в резултата през първото полувреме. В началото на втората част се случи най-нелогичното.

Повече...

Ясен Пенчев се завърна от Южна Корея със златен медал и купата „The Star ot the World”

На финала на WMI 2018 участваха 1800 ученици от 21 страни - Китай, САЩ, Виетнам, Корея, Тайван, Филипини, Индонезия, Иран и други. Българският отбор се състоеше от 11 деца от различни класове. Финалното състезание се проведе на 14 юли 2018 г. Децата решаваха 25 задачи, разпределени в два модула.

Повече...

„Бъки“ загуби финала за Купата, „Свиленград“ вдигна трофея

„Бъки“ надигра категорично „Шумен 98“ (36:24), но в мача за трофея отборът не можа да покаже същата игра и логично отстъпи на тима от Юга, който повече искаше победата.

Повече...

Програма на Турнир за Купата на Община Габрово "Христо Донков" ВХОД СВОБОДЕН

Участват националните отбори кадети, момчета до 16 години, на: .България .Украйна .Чехия ."Чардафон-Орловец" - сборен отбор момчета 16-19 години от габровския клуб и най-добрите състезатели от Международния баскетболен камп

Повече...

Победителите от „Купата на Coca-Cola” ще тренират в школата на Кристиано Роналдо

Тази година „Купата на Coca-Cola” ще даде възможност на 10 ученици от страната да прекарат няколко дни в една от най-известните школи в света – тази на „Спортинг“, Лисабон. Спортният лагер ще бъде голямата награда за тима,

Повече...

„Етър 64” си върна купата след победа над „Бъки” с 29:26

Купа България се върна във витрината на ХК „Етър 64“. „Болярките“ спечелиха 11-та купа в клубната история, като триумфираха във финалния турнир, който се проведе в зала „Орловец“. В мача за трофея възпитаничките на т

Повече...

Тити Папазов срещу Цветан Антов за Купата на Габрово

Във второто издание на Купата на Община Габрово националният селекционер Тити Папазов със своя клубен отбор „Левски“ ще се изправи срещу една от най-великите легенди на българския баскетбол – Цветан Антов, който сега е начело на родния „Спартак“ - Плевен