„Копакабана“ тръгна с победа, „БИС Секюрити“ поведе в най-завързаната група

„Kopakabana“ tragna s pobеda, „BIS Sеkyuriti“ povеdе v nay-zavarzanata grupa
„Копакабана“ тръгна с победа
сериозен отпор от севлиевския „Меделин 96“ и успя да се наложи с две попадения едва в заключителните минути на срещата. Добри изяви и на двамата вратари не позволиха на топката да навести една от двете мрежи повече от половин час. Ивайло Христов все пак материализира превъзходството на „Копакабана“ с хубав шут в 35-та минута, а в последните секунди Климент Велев гарантира победата с точно изпълнение на дълга дузпа.

Миналогодишният финалист „Копакабана“ тръгна с трудна победа в група II. Съставът на Климент Велев срещна сериозен отпор от севлиевския „Меделин 96“ и успя да се наложи с две попадения едва в заключителните минути на срещата. Добри изяви и на двамата вратари не позволиха на топката да навести една от двете мрежи повече от половин час. Ивайло Христов все пак материализира превъзходството на „Копакабана“ с хубав шут в 35-та минута, а в последните секунди Климент Велев гарантира победата с точно изпълнение на дълга дузпа. За съжаление, още в началните минути на мача „Копакабана“ загуби един от важните си играчи - Иван Стефанов, който извади рамо и вероятно няма да може да играе в оставащите срещи от турнира. След първото завъртане в групата начело е “Веспа“ с по-добра голова разлика от „Копакабана“, „Меделин 96“ е на трета позиция, следван от „Хавайците“. Най-завързана се очертава да бъде група III. След първите два мача начело излезе отборът на "БИС Секюрити" победил с 6:1 севлиевския „Империя“. Братя Кожухарови донесоха успеха за селекцията на Григор Илиев. Пламен откри в 7-та минута, а Християн в 16-та от дълга дузпа удвои аванса на „БИС Секюрити“. През втората част Пламен покачи на 3:0, Георги Камбуров върна за кратко интригата с попадение за 3:1, но последваха нови два гола на „осмицата“ и резултата стана 5:1. Финалното 6:1 оформи Християн минута преди края. С победа в групата тръгна и съставът на „ФК Старо село 777“, който успя да надиграе един от екс шампионите на турнира - „Титан гард“. Двата отбора направиха здрав мач, в който падна само един гол. Негов автор беше Божидар Ненов в 13-та минута. След първото завъртане в групата води „БИС Секюрити“ с по-добра голова разлика от „ФК Старо село 777“, следвани от „Титан гард“ и „Империя“.