Европейско първенство по футбол - програма

Топ новина! V-programata-mogat-da-se-nalozhat-promeni
В програмата могат да се наложат промени
Всички мачове, всички преки предавания

14.06.2024 (петък)

22:00 ч.: Германия – Шотландия 

(NOVA, DIEMA SPORT 3 / БНТ 1, БНТ 3)

 

15.06.2024 (събота)

16:00 ч.: Унгария – Швейцария (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

19:00 ч.: Испания – Хърватия (БНТ 1, БНТ 3)

22:00 ч.: Италия – Албания (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

 

16.06.2024 (неделя)

16:00 ч.: Полша – Нидерландия (БНТ 1, БНТ 3)

19:00 ч.: Словения – Дания (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

22:00 ч.: Сърбия – Англия (БНТ 1, БНТ 3)

 

17.06.2024 (понеделник)

16:00 ч.: Румъния – Украйна (БНТ 1, БНТ 3)

19:00 ч.: Белгия – Словакия (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

22:00 ч.: Австрия – Франция (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

 

18.06.2024 (вторник)

19:00 ч.: Турция – Грузия (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

22:00 ч.: Португалия – Чехия (БНТ 1, БНТ 3)

 

19.06.2024 (сряда)

16:00 ч.: Хърватия – Албания (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

19:00 ч.: Германия – Унгария (БНТ 1, БНТ 3)

22:00 ч.: Шотландия – Швейцария (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

 

20.06.2024 (четвъртък)

16:00 ч.: Словения – Сърбия (БНТ 1, БНТ 3)

19:00 ч.: Дания – Англия (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

22:00 ч.: Испания – Италия (NOVA, DIEMA SPORT 3 /БНТ 1, БНТ 3)

 

21.06.2024 (петък)

16:00 ч.: Словакия – Украйна (БНТ 1, БНТ 3)

19:00 ч.: Полша – Австрия (БНТ 1, БНТ 3)

22:00 ч.: Нидерландия – Франция (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

 

22.06.2024 (събота)

16:00 ч.: Грузия – Чехия (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

19:00 ч.: Турция – Португалия (БНТ 1, БНТ 3)

22:00 ч.: Белгия – Румъния (БНТ 1, БНТ 3)

 

23.06.2024 (неделя)

22:00 ч.: Швейцария – Германия (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

22:00 ч.: Шотландия – Унгария (БНТ 1, БНТ 3)

 

24.06.2024 (понеделник)

22:00 ч.: Албания – Испания (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

22:00 ч.: Хърватия – Италия (БНТ 1, БНТ 3)

 

25.06.2024 (вторник)

19:00 ч.: Нидерландия – Австрия (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

19:00 ч.: Франция – Полша (БНТ 1, БНТ 3)

22:00 ч.: Англия – Словения (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

22:00 ч.: Дания – Сърбия (БНТ 1, БНТ 3)

 

26.06.2024 (сряда)

19:00 ч.: Словакия – Румъния (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

19:00 ч.: Украйна – Белгия (БНТ 1, БНТ 3)

22:00 ч.: Грузия – Португалия (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

22:00 ч.: Чехия – Турция (БНТ 1, БНТ 3)

 

29.06.2024 (събота)

19:00 ч.: Швейцария - Италия  – Берлин (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

22:00 ч.: Германия - Дания – Дортмунд (БНТ 1, БНТ 3)

 

30.06.2024 (неделя)

19:00 ч.: Англия - Словакия – Гелзенкирхен (БНТ 1, БНТ 3)

22:00 ч.: Испания - Грузия – Кьолн (NOVA, DIEMA SPORT 3)

 

01.07.2024 (понеделник)

19:00 ч.: Франция - Белгия – Дюселдорф (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

22:00 ч.: Португалия - Словения – Франкфурт на Майн (БНТ 1, БНТ 3)

 

2.07.2024 (вторник)

19:00 ч.: Румъния - Холандия – Мюнхен (БНТ 1, БНТ 3)

22:00 ч.: Австрия - Турция – Лайпциг (NOVA, DIEMA SPORT 3)

 

5.07.2024 (петък)

19:00 ч.: Испания - Германия – Щутгарт (БНТ 1, БНТ 3)

22:00 ч.: Португалия - Франция – Хамбург (NOVA, DIEMA SPORT 3)

 

6.07.2024 (събота)

19:00 ч.: Англия - Швейцария (DIEMA, DIEMA SPORT 3)

22:00 ч.: Турция - Холандия  – Берлин (БНТ 1, БНТ 3)

 

9.07.2024 (вторник)

22:00 ч.: I полуфинал – Мюнхен (NOVA, DIEMA SPORT 3)

 

10.07.2024 (сряда)

22:00 ч.: II полуфинал – Дортмунд (БНТ 1, БНТ 3)

 

14.07.2024 (неделя)

22:00 ч.: Финал – Берлин (NOVA, DIEMA SPORT 3 / БНТ 1, БНТ 3)

 

*Нова Броудкастинг Груп и Българската национална телевизия запазват правото си на промени в програмата при необходимост

 

 

Коментирай!

(при коментар без регистрация, написаното автоматично се проверява за спам!)

0 коментара

  1. Още от Футбол

Към началото

Следвай ни